Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 791 841 590 Przemyslaw Szoplewski +48 791 841 590
© 2023 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
 • Barmani na każdą okazję

  Mobilne bary na każdą okazję

O firmie

O Cocktails World – Doświadczenie, wiedza, kwalifikacje

Cocktails World to profesjonalni barmani do Państwa usług!
Cocktails World to profesjonalni barmani do Państwa usług!

Nasza firma świadczy usługi barmańskie na najwyższym poziomie od 2009 roku. Oferujemy je przede wszystkim tym, którzy organizując przyjęcie weselne, imprezę okolicznościową czy targi na pierwszym miejscu stawiają jakość usługi. 

 

Nasz zespół jest kierowany przez Przemysława Szoplewskiego – zawodowego barmana z ponad 8-letnim doświadczeniem i ukończonym kursie w znanej Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommerielów (MSBiS) w Warszawie oraz Level Professional Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Swoją praktykę zdobywał w prestiżowych cocktail barach i hotelach, między innymi w Hotelu Polonia Palace i Hotelu Hyatt Regency Warsaw, a także w Hotelu Grand Hyatt w Miami w USA, poznając światowej sławy barmanów i szlifując swoje umiejętności. Brał udział w licznych konkursach barmańskich w Polsce i w innych krajach. Dla Przemysława sztuka barmańska jest sposobem na życie – nieustannie rozwijaną pasją dostarczającą mnóstwo emocji i satysfakcji. Przemysław prowadzi największy blog o alkoholach www.koktajl.tv, współpracując przy układaniu przepisów na koktajle dla takich firm jak : Cin Cin, Hortex, Cydr Dobroński, Wódka Monopolowa Baczewski, Monin, Cointreau​​. 

Nasza rodzina Cocktails World

 • Kamil
 • Joanna
 • Norbert
 • Karol
 • Magda
 • Klaudiusz
 • Przemek
 • Michał

  Blog

  3 atrakcje na wigilię firmową które zaskoczą Twoich gości - najlepsze pomysły.
  3 atrakcje na wigilię firmową które zaskoczą Twoich gości - najlepsze pomysły. Tym razem zebraliśmy dla Was najlepsze i najpopularniejsze pomysły na atrakcje dla gości i pracowników podczas spotkania wigilijnego. Wybierz jedną z nich i zaskocz wszystkich zebranych, wywołując uśmiech na ich twarzach.  Więcej

  Pracowaliśmy dla: