Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 791 841 590 Przemyslaw Szoplewski +48 791 841 590
© 2024 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
  • Barmani na każdą okazję

    Mobilne bary na każdą okazję

Blog

3 atrakcje na wigilię firmową które zaskoczą Twoich gości - najlepsze pomysły.

3 atrakcje na wigilię firmową które zaskoczą Twoich gości - najlepsze pomysły.   

Tym razem zebraliśmy dla Was najlepsze i najpopularniejsze pomysły na atrakcje dla gości i pracowników podczas spotkania wigilijnego. Wybierz jedną z nich i zaskocz wszystkich zebranych, wywołując uśmiech na ich twarzach. 

Wigilia firmowa

 
Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Wszyscy są jakby dla siebie uprzejmiejsi, uśmiechają się do siebie, nawet Pan prezes który cały rok ciął koszta postanowił zorganizować wspolną firmową wigilię. Podczas takiego firmowego spotkania jaką jest wigilia firmowa zaproszeni goście nie tylko podzielą się opłatkiem, ale to także odpowiedni czas aby zintegorwać grupę pracowników czy kontrahentów, aby po przerwie światecznej każdy wrócił do pracy z nową energią i zapałem do pracy. Idealnym sposobem na urozmaicenie wigilii firmowej jest skorzystanie z usług barmanów na event, którzy zorganizują świetną i smaczną zabawę dla wszystkich gości,  w jednej z zaproponowanych poniżej form. Jesteście ciekawi jakiej? Zapraszam dalej..

 Bar molekularny na wigilię firmową

 Pomimo, że tradycja Bożonarodzeniowa kultywuje spotkania wigilijne bez alkoholu, to jednak wiele z firm swoje spotkania świąteczne organizuje już na początku grudnia. W wielu przypadkach do śledzia, tradycyjnie goszczącego na stole wigilijnym pojawia się alkohol. Jak pokazuje tendencja panująca już od kilku lat, kultura picia alkoholu zmienia się w naszym kraju bardzo szybko, stąd też nie każdy zechce skorzystać z alkoholu w czystej postaci. Idealną alternatywą na tego typu spotkanie firmowe jest bar molekularny, który będzie główną atrakcją organizowanego przez Was eventu. 

  Bar molekularny to przede wszystkim widowiskowe, nietuzinkowe drinki i koktajle przygotowane na bazie unikalnych receptur z wykorzystaniem ciekłego azotu, suchego lodu, czy urzadzeń takich jak np. smoking gun, którym będziemy dymić koktajle, nadając im unikalnych aromatów. Bar zaaranżowany w klimacie laboratorum z probówkami, menzurkami i pipetami już samym wyglądem zaskoczy wszystkim zebranych. Ale wygląd baru to dopiero przedsmak tego co czeka na Was w menu. Wyobraźcie sobie, że możecie spróbować Waszego ulubionego Mojito w formie żelki, sferycznej pianki, czy jako molekularny kawior w dodatku do prosecco. Drinki molekularne to przede wszystkim  kwintesencja gustu i harmonii, podana zamknęta w nowoczesnym podejściu do barmaństwa. Wybierając bar molekularny jako atrakcję na wigilię firmową czy event w menu będziecie mogli natknać się na takie pozycje jak np. Mojito ze sferyczną chmurką z suchego lodu, prosecco z mulekularną pianką z brzowskiń posypaną skarmelizowaną skórką z limonki, Old Fashioned zaromatyzowane drzewem wiśniowym, czy sorber z wódki i marakui podlany ciekłym azotem. Dla tych wszystkich, którzy wigilię firmową zamierzają spędzić nie korzystając z alkoholu, zaproponujemy kilka propozycji virgin, które na pewno przypadną im do gustu.

 Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości na spotkaniu wigilinym zamów molekularny open bar, który na pewno będzie główną atrakcją wieczoru.

warsztaty-barmanskie-warszawa

warsztaty-barmanskie

Warsztaty barmańskie - integracja pracowników.

 Nieco mniej oficjalną formą spotkania, ale o wiele bardziej integrujacą grupę osób są warsztaty barmańskie. Podczas takich warsztatów w luźnej integracyjnej atmosferze opowiemy ciekawostki na temat klasycznych koktajli, odtworzymy wspólnie najpopularniejsze receptury, modyfikując je odpowiednio tak, żeby kojarzyły nam się przede wszystkim ze świętami. Podczas takiej wigilii pracowniczej zaangażujemy wszystkich do wspólnego przygotowywania drinków w symaptycznej atmosferze. Każdy z uczestników dowie się jak przygotować syropy świąteczne, grzańce i koktajle, które później będą proste do odtworzenia w domu. Wykorzystamy owoce, zioła, przyprawy i alkohole, które idealnie wkoponują się w świąteczną atmosferę. Czy już wyobrażcie sobie ten zapach unoszących się po całym pomieszczeniu goździków, cynamonu i pomarańczy? Warsztaty barmańskie to idealna opcja dla osób które chcą zintegrować swoich pracowników lub partnerów biznesowych. Jeżeli w grupie uczestników znajdą się osoby obcojęzyczne, to warsztaty poprowadzimy po angielsku. Jesteście zainteresowani spędzeniem czasu w miłej i smacznej atmosferze? Napiszcie bezpośrednio do nas: biuro@cocktails-world.pl

pokaz-barmanski-wigilia

pokaz-barmanski-flair

Pokaz barmański - grawitacja nie istnieje.

 Pokaz barmański to jedna z największych atrakcji eventowych ostatnich lat. Trwający zazwyczaj w przedziale 15-30 minut występ może okazać się strzałem w dziesiątkę, podczas organizacji wigilii firmowej. Pewnie zastanawiacie się jak wygląda taki pokaz? Otóż barman wykonujący pokaz flair przywozi ze sobą specjalny, transparentny bar, na którym będzie wykonywał swoje show. Pokaz barmański zsynchronizowany jest z muzyką i trwa około 15 minut. Przez ten czas barman flair postara się udowodnić Państwu, że grawitacja nie istnieje, żonglując butelkami, shakerami i całym sprzętem barmańskim. Pokaz zazwyczj kończy się flair show czyli podmuchem ognia, który jest zwieńczeniem całego widowiska. Zaraz po pokazie organizujemy integracyjny konkurs dla gości, polegający na odtworzeniu prostych trików barmańskich. Jak to w przypadku konkursów bywa, jest dużo śmiechu i radości, aczkolwiek całość wykonana jest ze smakiem i elegancją. 
 Pokaz barmański flair podczas spotkania opłatkowego może zostać połączony z barem molekularnym lub warsztatami będąc swoistą zapowiedzią tego, co za chwilę czeka na wszystkich uczestników spotkania. 

 Tak więc jeżeli szukacie pomysłu na urozmaicenie wigilii firmowej wybierzcie jeden z naszych pomysłów na najlepszą atrakcję na spotkanie wigilijne, a bedzie mieć pewność, że ten wieczór na długo pozostanie w Waszej pamięci. Oprócz danej atrakcji możemy przygotować dla uczestników prezenty w postaci sprzętu barmańskiego, czy też ksiazeczek z przepisami na koktajle, które na pewno przydadzą się podczas zbliżajacej się nocy Sylwestrowej. Jeżeli któraś z naszych atrakcji przypadła Wam do gustu skontaktujcie się z nami w celu przygotowania spersonalizowanej oferty wigilijnej - tel. 883-592-955 lub email: biuro@cocktails-world.pl

    Pracowaliśmy dla: