Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 791 841 590 Przemyslaw Szoplewski +48 791 841 590
© 2024 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
  • Barmani na każdą okazję

    Mobilne bary na każdą okazję

Blog

Piramida z 700 kieliszków prosecco na evencie 20 lecia firmy transportowej w hotelu Narvil.

Piramida z 700 kieliszków prosecco na evencie 20 lecia firmy transportowej w hotelu Narvil.   

Po raz kolejny nasze doświadczenie zaprocentowało zleceniem budowy piramidy z 700 kieliszków prosecco podczas jubileuszu 20 lecia firmy transportowej, który odbył się w pięknym hotelu Narvil. 

 To zlecenie uświadomiło nas jak duże umiejętności i precyzję potrzeba posiadać, aby podjąć się budowy piramidy z kieliszków wypełnionych płynem w postaci prosecco, czy szampana. Zlecenie jakie dostaliśmy od agencji eventowej Mice potwierdziło, że nie każdy chce podjąć się tak spektakularnej atrakcji na event jaką jest piramida z kieliszków (2 inne firmy zrezygnowały z realizacji zlecenia).

piramida_z_kieliszkow

piramida_z_kieliszkow_1

 Jako, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a zdobyte doświadczenie podczas budowy piramidy z kieliszków ustawionej na pracującej pralce podczas prezentacji użądzeń LG pozwoliły nam ze spokojem przyjąć zlecenie. Wyzwanie jakim była budowa tak dużej piramidy, oraz logistyka, zaplecze i rozdanie prawie 700 porcji prosecco tylko napędzało nas do działania. Dzięki bardzo dobrej współpracy - po raz kolejny, z obsługą hotelu Narvil wszystko przebiegło sprawnie i po naszej myśli. 

 Niespodzanka w postaci piramidy z kieliszków wprawiła ludzi w zaskoczenie i aplauz, a wiele osób na tle piramidy z logo firmy robiło sobie pamiątkowe zdjęcia. Po tym evencie śmiało mogę stwierdzić, że gdybyśmy żyli kilka tysięcy lat temu, to bylibyśmy konstruktorami Egipskich piramid. Ich budowa była na pewno prostsza i mniej stresująca.

 O kolejnych realizacjach przeczytacie na naszym blogu, a zainteresownych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu.

 

    Pracowaliśmy dla: