Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 791 841 590 Przemyslaw Szoplewski +48 791 841 590
© 2024 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
  • Barmani na każdą okazję

    Mobilne bary na każdą okazję

Blog

Czy warto wynająć barmana na wesele? Ile kosztuje drink bar na wesele.

Czy warto wynająć barmana na wesele? Ile kosztuje drink bar na wesele.   

Bar na wesele to jedna z najpopularniejszych atrakcji ostatnich lat, która szturmem zyskała popularność na terenie całego kraju. Ci z Was, którzy bywają na przyjęciach weselnych nie raz wyczekiwali w niekończącej się kolejce do baru po orzeźwiające Mojito lub Sex on the Beach dla swojej ukochanej połówki. Dziś postaram się Wam przybliżyć temat z naszej perspektywy i odpowiedzieć na pytania: ile kosztuje barman na wesele,czy warto wynająć barmana na wesele i dlaczego tak różne są ceny tej atrakcji.

Atrakcja dla gości weselnych


 Świadomość konsumencka w Polsce, a co za tym idzie kultura picia alkoholu, zmienia się z roku na rok w zastraszającym tempie. Podczas różnego rodzaju eventów, imprez czy przyjęć weselnych zauważalna jest tendencja spadkowa konsumpcji czystej wódki. Goście coraz bardziej doceniają smak oraz jakość pitych alkoholi niż ich przelaną podczas wieczoru ilość. Dlatego najlepsza opcją na atrakcję dla gości weselnych jest właśnie wynajęcie barmana na wesele wraz z open barem, gdzie każdy z gości niezależnie od wieku czy płci znajdzie coś dla siebie.

 Podczas organizowania przyjęcia wielu z Was zastnawia się jakie kupić alkohole oprócz czystej wódki, aby zaspokoić podniebienia wszystkich. Piwo, wino, whisky? Przecież kazdy pije co innego. Jak sprostać tak wielu wymaganiom? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wynajmując barmana sprawisz, że przy weselnym drink barze każdy znajdzie coś dla siebie. Wujek "Ździsiek" napije się Old Fashioned na bazie whisky w myśl zasady, że alkohol ma sponiewierać, ciocia Wanda zapamiętując wdzięczną nazwę Sex on the Beach, zechce zabłysnąć w towarzystwie i zamówi ten jakże kobiecy i kolorowy koktajl. A co z najmłodszymi, kobietami w ciąży i kierowcami? Czy ich ominie ta przednia zabawa? Otóż dla nich profesjonalna agencja barmańska także przygotuje odpowiednio połączone mocktaile, czyli bezalkoholowe drinki! Pewnie zastanawiacie się ile kosztuje barman na wesele i jaka jest cena takiej usługi? Za chwilę na to odpowiemy! Zaprasszamy dalej.

 

barmannaurodziny

Dlaczego warto zamówić barmana na wesele


 O tym czy warto wynająć barmana na wesele możecie wywnioskować już z tekstu powyżej. Ale czy są jeszcze jakieś plusy wynajęcia drink baru? Otóż jest ich kilka. Przede wszystki przy barze następuje istna integracja gości. Czekając w kolejce do baru wszyscy gwarnie rozmawiają, wymieniając doświadzczenia alkoholowe i zastanawiając się co wybrać. 
 Tak jak już wcześniej wspomniałem, przy barze każdy znajdzie coś dla siebie. Profesjonalna ekipa barmańska ma ułożoną kartę koktajli tak, aby trafić w gusta uczestników niezależnie od wieku czy płci - nie każdy przecież przepada za wytrawnym Manhattanem, lub ukochanym przez kobiety Sex On The Beach. No i przede wszystkim podczas przyjęć weselnych, gdzie para młoda zdecydowała się wynająć barmana na wesele okazało się, że kultura spożywania alkoholu jest znacznie wyższa, niż podczas przyjęć gdzie raczy się gości czystą wódką, bimbrem i piwem. 

barman-na-wesele-cena
 

Barman na wesele - cena


Ile tak naprawdę kosztuje barman na wesele . Cena usługi barmańskiej na przyjęciu weselnym jest różna. Przede wszystkim przynajmniej w naszej firmie, każdą ofertę wyceniamy indywidualnie. Uzależniona jest od lokalizaji i ilości kilometrów, które musimy pokonać, ilości gości weselnych, a co się z tym wiąże liczbą barmanów obsługujących przyjęcie oraz wybranej karty koktajli. Koszt wynajęcia barmana z mobilnym barem w przypadu 100 osobowej imprezy to około 1000 zł za obsługę, koszt dojazdu na miejsce zazwyczaj liczony w przedziale 0,50 - 1 zł za przejechany kilometr oraz zakupy. Cena zatowarowania baru w przypadku 100 osób powinien się wachać w przedziale 800 - 1300 zł, oczywiście w zależności od użytych produktów.

 Niech nie zwodzą Was oferty typu - barman na wesele 300 zł olx ... Po pierwsze Wesele ma się raz w życiu, a po drugie jakość usługi  jaką wybierzecie odbije się przede wszystkim na Waszych gościach. Zakładając tą firmę w 2009 roku na rynku były trzy firmy, które się zajmowały obsługą barmańską imprez. Obecnie jest ich kilkadziesiąt. Warto przede wszystkim sprawdzić czy wybierana firma świadczy usługi legalnie, jakie ma opinie, a przede wszystkim - jakimi osiągnięciami mogą się pochwalić pracujacy tam barmani. Jak w każdej branży możecie trafić na ludzi z pasją, lub po prostu firmy krzaki, które liczą na szybki zysk. Różnica w cenie nie będzie duża, ale od Was zależy jak tą noc zapamiętają Wasi najbliźsi.

 Podumowując, barman na weselu sprawi, że Wasi goście będą mieli wybór, a przecież o ich dobre samopoczucie tej nocy nam wszystkim chodzi. Alternatywa picia samej czystej wódki pod ogórka nie do końca zgadza się z duchem czasów, które nadeszły i coraz szybciej się zmieniają. Wasi goście z pewnością docenią to jak się o nich zatroszczyliście, a wybranie dobrej ekipy barmańskiej na wesele sprawi, że Wasze wesele pozostanie na długo w pamięci Waszej i Waszych gości.

 
Aby sprawdzić naszą ofertę kliknij: BARMAN NA WESELE - OFERTA.

 

 

    Pracowaliśmy dla: