Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 791 841 590 Przemyslaw Szoplewski +48 791 841 590
© 2023 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
  • Barmani na każdą okazję

    Mobilne bary na każdą okazję

Blog

Pokaz molekularny na premierze perfum Boho Boco.

Pokaz molekularny na premierze perfum Boho Boco.  

Nasz bar molekularny uświetnił imprezę premierową perfum Boho Boho, która odbyła się w Warszawskiej Babce do wynajęcia. Zapraszamy na krótką relację z naszego pokazu molekularnego. 

PREMIERA BOGO BOCO


 Podczas ostatniego weekendu mieliśmy przyjemność wspólpracować podczas oficjalnej premiery nowych perfum od Boho Boco. Tym razem zaprezentowaliśmy pokaz molekularny uświetniony obsługą baru molekularnego. Sorbet bazyliowy, sferyczne Bellini z molekularną pianką brzoskwiniową czy galaretki z żubrówki i soku jabłkowego w polewie karmelowej z cynamonem to tylko niektóre z drinków molekularnych, które przygotowaliśmy na tą okazję. Czterech barmanów i dwóch kelnerów z naszej agencji obsługiwało całe wydarzenie, które odbyło się w Warszawskiej Babce do wynajęcia. Jak zwykle bar molekularny okazał się strzałem w dzieisątkę, a dymiące i efektownie wyglądające drinki przyciągały wzrok największych celebrytów, którzy odwiedzili to wydarzenie. 


pokaz molekularny cocktails world

 

 Jeżeli organizujesz event w Warszawie, lub jakimkoleirk miejscu w Polsce zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klikając w zakładkę kontakt.

    Pracowaliśmy dla: