Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 791 841 590 Przemyslaw Szoplewski +48 791 841 590
© 2023 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
  • Barmani na każdą okazję

    Mobilne bary na każdą okazję

Blog

BAR MOLEKULARNY NA TARGACH W DUSSELDORFIE

BAR MOLEKULARNY NA TARGACH W DUSSELDORFIE  

Bar molekularny to jedna z największych atrakcji ostatnich dwóch lat. Nie uszło to uwadze firmy Booth Construction, która zaprosiła nas do zorganizowania baru kawowego w połączeniu z drinkami molekularnymi podczas trwania targów w niemieckim Dusseldorfie. Całą relację znajdziecie poniżej.

 Pomimo, że wyjazd do Dusseldorfu był dla nas nie lada wyzwaniem, skoro do przebycia mieliśmy prawie 1700 km w jedną stronę i siedmiodniowy pobyt na targach, wyruszyliśmy optymistycznie nastawieni. Ekipa z którą mieliśmy współpracować na stoisku okazała się niezwykle miła i czas upływał nam strasznie szybko.
 Jak na mistrza Polski baristów przystało Michał parzył taką kawę, że niektórzy uczestnicy targów odwiedzali nas codziennie ciągle pytając o podwójne espresso i cappuccino z wzorami latte art rysowanymi mlekiem.
 Bar molekularny cieszył się nie mniejszą popularnością, gdyż większość osób odwiedzających stoisko Booth Construction pierwszy raz na własne oczy widziała i miała okazję zdegustować takich koktajli jak np. old fashioned na bazie burbonu dymiony herbatą pomarańczową czy prosecco ze sferyczną pianką cytrynową z posypką ze startej skórki limonki. Koktajle nie tylko robiły ogromne wrażenie estetyczne ale również wybornie smakowały. Obserwując z boku widać było, które stoisko miało największe zainteresowanie. 
Po targach zostaliśmy zapewnieni, że to nie była nasza ostatnia współpraca a barman i barista pojawią się jeszcze na niejednym stoisku organizowanym przez Booth Construction.

Jeżeli szukasz atrakcji na swoje stoisko targowe zapytaj o ofertę w zakładce kontakt. Zapraszamy do współpracy.

    Pracowaliśmy dla: