Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 791 841 590 Przemyslaw Szoplewski +48 791 841 590
© 2023 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
  • Barmani na każdą okazję

    Mobilne bary na każdą okazję

Blog

Piramida z kieliszków szampana na premierze pralki LG.

Piramida z kieliszków szampana na premierze pralki LG.   

 Podczas kolejnego eventu w Warszawie nasi barmani mieli zaszczyt gościć na preminirze nowego modelu smart pralki firmy LG. Cechująca się się bardzo cichą pracą pralka w czasie odwirowywania nie wywołuje praktycznie żadnych drgań co mieliśmy sprawdzić ustawiając na niej piramidę z kieliszków szamapana. Czy się udało? Przekonajcie się sami! 

BARMANI NA PREMIERĘ


 Firma Lg zaufała nam po razy kolejny. Tym razem podczas premiery pralki LG, która odbyła się w Warszawskim Porcie Praskim. Pralki cechujące się cichą pracą i prawie niewytwarzająnym drganiom istawiliśmy wspólnie z ekspertami z LG na kieliszkach do szampana. Kolejną z atrakcji było ustawienie piramidy z kieliszków z szampanem na wirującej pralce. Całość została bardzo pozytywnie przyjęta przez osoby z prasy, który pojawiły się na premierze. 

 Szukasz barmanów na premierę luv event? Sprawdź naszą ofertę - OFERTA 

    Pracowaliśmy dla: