Barmani na wesele

Organizujesz wesele w Warszawie (lub w dowolnym innym miejscu Polski) i potrzebujesz doświadczonej, profesjonalnej obsługi barmańskiej? Skorzystaj z naszych usług - barmanów Cocktails World! Od wielu lat świadczymy usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

Zadzwon do nas 791 841 590 Przemyslaw Szoplewski +48 791 841 590
© 2023 Cocktails World.
Budowa stron internetowych
 
  • Barmani na każdą okazję

    Mobilne bary na każdą okazję

Blog

Cocktails World - współpraca z Cydrem Dobrońskim.

Cocktails World - współpraca z Cydrem Dobrońskim.  

Nasz projekt Koktajl.tv - zmieniamy kulturę picia alkoholu ruszył mocno z kopyta. Nasze przepisy tak bardzo przypadły do gustu widzom, że zaowocowało to 12-to miesięczną umową z firmą Jantoń - producentem Cydru Dobrońskiego.

W przeciagu 12 miesięcy od grudnia 2014 do stycznia 2016 roku przygotowaliśmy dla firmy Jantoń 12 przepisów wideo wraz z fabułą miniserialu "NA TROPIE CYDRU".

Każdy przepis nawiazywał do pory roku jak na przykład zimowe grzańce, letni orzeźwiający bazyliowy cider smash czy jesiennie połączenie gruszki i cydru. 

Nasze przepisy można było spotkać w okresie letnim na butelkach cydru pod postacią zawieszki z przepisami na koktajle na bazie Cydru Dobrońskiego.

W międzyczasie realizowaliśmy także inny projekt dla firmy Jantoń - przepisy na bazie Captain Tom, ich kolejnego produktu.  

    Pracowaliśmy dla: